Pred nekaj tedni se je na Kopah nad Slovenj gradcem zgodil techno/house party, ki je že v štartu obetal veliko: afterparty v sončem zahodu. Zato niti ni čudno, da so ga organizatorji krstili za Sunrise Party. Na njem so se zbrali didžeji iz domačih logov: Andraž, Damir, Chipo in Djomby in gosta iz "tujine" Haris in Fedja.
Največ ogledov v zadnjem tednu
področje 42 / 08.03.2022
Vse najboljše za mednarodni dan žensk
Arhivskih 5
fotoreportaže / 18.04.2011
Torul v Ortu napovedali prihajajoči album
fotoreportaže / 03.03.2011
Gal Gjurin z gosti več kot navdušil
fotoreportaže / 01.03.2011
Prva zabava 16. sezone Ambasade Gavioli
fotoreportaže / 16.09.2004

















